CO JE RETRO DOVOLENÁ V TATRÁCH JAKO TENKRÁT

ROH – dovolená jako tenkrát je speciální retro pobyt cestovní kanceláře ATIS a.s., která Vás vrátí do doby odborářských rekreací ROH. Celý pobyt je na bázi dobrovolnosti, doplněný o mnoho zábavných programů, výletů a večírků. K dokonalosti celého pobytu přispěje výzdoba interiéru imitující „Zotavovny ROH“ a také samotné místo, kde se tento pobyt koná – Hotel Morava. Jedná se o stejný hotel (dříve zotavovna), kde se natáčel známý film Anděl na horách s revizorem Gustavem Andělem alias Jaroslavem Marvanem a jeho hereckými kolegy panem Josefem Kemrem, paní Stellou Zázvorkovou aj.

Retro pobyt ROH – Dovolená jako tenkrát je seznamovací a rozlučkový taneční večírek, výlety a vycházky do atraktivit v okolí vysokých tater, rekreační soutěže, brigáda kolem hotelu, soutěž ve vaření kotlíkového guláše, zajímavé besedy a jiná zábava. Vše pod vedením zkušených kulturních a sportovních referentů.

Pokud nebudete chtít, tak ani na chvíli nebudete sami.

 

VLAKEM DO TATER

Chcete zažít opravdu tu nejlepší atmosféru? DOPORUČUJEME dokoupení pohodlné dopravy vlakem – RJ 1003 REGIOJET (nástup po trase Praha – Pardubice – Česká Třebová – Zábřeh na Moravě – Olomouc – Hranice – Ostrava – Havířov – Český Těšín – Třinec. V Popradu si za zpěvu přestoupíte do připravených autobusů, které Vás odvezou i se zavazadly, až k hotelu MORAVA v Tatranské Lomnici. Vlakovou dopravu lze dokoupit nejpozději 30 dnů před začátkem každého pobytu (není-li uvedeno jinak)!